Obchodné podmienky


Obchodné podmienky

Záručný list a daňový doklad

Záručný list a daňový doklad je dodaný spoločne s tovarom. Pokiaž zásielka nebude obsahovať niektorý z týchto dokladov, vyžiadajte si bezodkladne po doručení tovaru opis chýbajúceho dokladu. U drobného tovaru slúži daňový doklad ako záručný list.

Záruka

Záručná doba začína plynúť prevzatím tovaru a jej dĺžka je stanovená občianskym a obchodným zákonníkom. Záruka sa nevzťahuje na závady spôsobené nevhodným zaobchádzaním a na bežné opotrebenie spôsobené používaním.

Reklamácie

V prípade, že zistíte v priebehu záručnej doby závadu, ktorá nebola spôsobená nevhodným používaním, vyplňte a odošlite formulár reklamácie. Do dvoch pracovných dní budete kontaktovaní naším pracovníkom a dohodnete sa na ďalšom postupe pri riešení reklamácie.

Vrátenie tovaru

Súkromná osoba ( nie na IČ ) má právo podža zákona na odstúpenie od zmluvy v lehote 14tich dní od prevzatia tovaru.
Vrátený tovar musí byť kompletný ( vrátane príslušenstva a dokumentácie ), nesmie byť poškodený a nesmie niesť známky používania. Peniaze budú do 30tich dní vrátené na Váš účet.

Storno objednávky zo strany predávajúceho

Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku v prípade, že sa výrazne zmenila cena, tovar sa už nevyrába, alebo je z nejakého dôvodu nedostupný.

Ochrana osobných údajov

Informácie o zákazníkoch sú používané výhradne pre vnútornú potrebu spoločnosti a sú ochránené proti zneužitiu.Ako vyberať

V popise jednotlivých výrobkov nájdete dostatočné množstvo informácií o danom výrobku.
Ďalšie informácie je možné získať na www.varia-plus.sk Pokiaž ani tieto informácie nebudú dostatočné, radi Vám poradíme, alebo pomôžeme s výberom na e-mailovej adrese:
info@varia-plus.sk alebo na telefóne: +421 41 7234638

Automatické potvrdenie objednávky

Na uvedenú e-mailovú adresu Vám bude odoslaná správa potvrdzujúca prijatie Vašej objednávky.

Telefonické potvrdenie objednávky

Na uvedenom telefónnom čísle Vás bude kontaktovať niektorý z našich pracovníkov,ktorý s Vami dohodne termín doručenia.

Prevzatie tovaru

Podpisom potvrdzujete prepravcovi, že tovar bol dodaný v nepoškodenom stave.
Pri neprimeranom poškodení obalu doporučujeme tovar vrátiť, alebo ešte v prítomnosti dopravcu kontaktovať našu spoločnosť.

Ako platiť

Platba prebieha pri prevzatí tovaru.


Prečo nakupovať u nás?