O firme

Výhradný distribútor výčapnej techniky a výčapného zariadenia CELLI pre Slovenskú republiku. Výhradný distribútor zmrzlinových strojov SPACEMAN. Výrobca kefových umývačiek pohárov SPACEMATIC PLUS, rýchlospojok SG, výčapných stojanov, výčapných kohútov a mnohých ďalších prvkov výčapnej techniky.

 

Ak potrebujete nové výčapné zariadenie a výčapnú techniku, chladenie na pivo, víno či limonádu ste na správnom mieste.


VARIA-PLUS predáva výčapné zariadenie a vykonáva služby spojenia s výčapnou technikou už od roku 1995 a o kvalite našich služieb svedčia tisíce prevedených dodávok a inštalácií výčapného zariadenia.

Všetky požiadavky zákazníkov zo SR zaistí stály kolektív zamestnancov v sídle spoločnosti v Žiline. Rovnaký typ služieb zákazníkom z Česka poskytujeme v obdobnej prevádzke v Plzni.

VARIA-PLUS má v sortimente mnoho druhov prietokových chladičov CELLI všetkých rozmerov a kapacít, post-mix prístroje, výrobníky sódy a chladenej vody, ešte viac výčapných stojanov a všetkého príslušenstva výčapného zariadenia.

VARIA-PLUS - výčapné kohútiky, narážacie hlavice, redukčné ventily CO2 aj N2, odkvapnice s ostrekom i ostreku, hadice na nápoje a pythony, rýchlospojky John Guest, rýchlospojky Speed & Go (SG), spojovacie niple, sponky a matice, kefa , mnoho ďalších prvkov potrebných pre dokonalé výčapné zariadenie.

Služby VARIA-PLUS nekončia iba predajom výčapnej techniky a výčapného zariadenia. Vykonáme Vám bezplatnú konzultáciu, prehliadku miesta nového výčapu, zameranie a odporúčanie najlepšieho možného riešenia pre Vašu prevádzku. Všetky súčasti výčapného zariadenia Vám dodáme, namontujeme, budeme tiež vykonávať záručný aj pozáručný servis. Vykonávanie pravidelných sanitácií pre Vaše výčapné zariadenie je samozrejmosťou a vďaka našim technikom, sme schopní operovať kdekoľvek v SR.

VARIA-PLUS dodá akúkoľvek pracovnú nerezovú dosku vrátane kompletných chladených či nechladených barových pultov, umývačku nápojového skla, výrobník ľadu, drvič ľadu, profesionálne mixéry, miešače frapé a ďalšiu techniku ​​do Vašej modernej prevádzky.

VARIA-PLUS je výhradným dovozcom a hlavným predajcom zmrzlinových strojov na točenú zmrzlinu SPACEMAN. Tieto výrobníky točenej zmrzliny Vám nielen dodá, ale tiež zaistia záručným aj pozáručným servisom na celom území SR.

VARIA-PLUS dodá tiež kvalitnú taliansku zrnkovú kávu CAFFE DELL DOGE vrátane všetkej potrebnej techniky, ako kávovary, mlynčeky, úpravne vody, atď.

VARIA-PLUS je výrobcom umývačiek na sklo, výrobcov ľadu, víričov čokolády a mnoho ďalších pod vlastnou značkou Spacematic

VARIA-PLUS je dodávateľom kompletných zmesí na výrobu zmrzliny a ľadových trieští Antico Eremo.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie