O spoločnosti

Výhradný distribútor výčapnej techniky a výčapného zariadenia CELLI pre Slovenskú republiku. Výhradný distribútor zmrzlinových strojov SPACEMAN. Výrobca kefových umývačiek pohárov SPACEMATIC PLUS, rýchlospojok SG, výčapných stojanov, výčapných kohútov a mnohých ďalších prvkov výčapnej techniky.

 

Ak potrebujete nové výčapné zariadenie a výčapnú techniku, chladenie na pivo, víno či limonádu ste na správnom mieste.


VARIA-PLUS Slovakia predáva výčapné zariadenie a vykonáva služby spojenia s výčapnou technikou už od roku 1995 a o kvalite našich služieb svedčia tisíce prevedených dodávok a inštalácií výčapného zariadenia.

Všetky požiadavky zákazníkov zo SR zaistí stály kolektív zamestnancov v sídle spoločnosti v Žiline. Rovnaký typ služieb zákazníkom z Česka poskytujeme v obdobnej prevádzke v Plzni.

VARIA-PLUS Slovakia má v sortimente mnoho druhov prietokových chladičov CELLI všetkých rozmerov a kapacít, post-mix prístroje, výrobníky sódy a chladenej vody, ešte viac výčapných stojanov a všetkého príslušenstva výčapného zariadenia.

VARIA-PLUS Slovakia výčapné kohútiky, narážacie hlavice, redukčné ventily CO2 aj N2, odkvapnice s ostrekom i ostreku, hadice na nápoje a pythony, rýchlospojky John Guest, rýchlospojky Speed & Go (SG), spojovacie niple, sponky a matice, kefa , mnoho ďalších prvkov potrebných pre dokonalé výčapné zariadenie.

Služby VARIA-PLUS Slovakia nekončia iba predajom výčapnej techniky a výčapného zariadenia. Vykonáme Vám bezplatnú konzultáciu, prehliadku miesta nového výčapu, zameranie a odporúčanie najlepšieho možného riešenia pre Vašu prevádzku. Všetky súčasti výčapného zariadenia Vám dodáme, namontujeme, budeme tiež vykonávať záručný aj pozáručný servis. Vykonávanie pravidelných sanitácií pre Vaše výčapné zariadenie je samozrejmosťou a vďaka našim technikom, sme schopní operovať kdekoľvek v SR.

VARIA-PLUS Slovakiadodá akúkoľvek pracovnú nerezovú dosku vrátane kompletných chladených či nechladených barových pultov, umývačku nápojového skla, výrobník ľadu, drvič ľadu, profesionálne mixéry, miešače frapé a ďalšiu techniku ​​do Vašej modernej prevádzky.

VARIA-PLUS Slovakia je výhradným dovozcom a hlavným predajcom zmrzlinových strojov na točenú zmrzlinu SPACEMAN. Tieto výrobníky točenej zmrzliny Vám nielen dodá, ale tiež zaistia záručným aj pozáručným servisom na celom území SR.

VARIA-PLUS Slovakia dodá tiež kvalitnú taliansku zrnkovú kávu CAFFE DELL DOGE vrátane všetkej potrebnej techniky, ako kávovary, mlynčeky, úpravne vody, atď.

VARIA-PLUS Slovakia je výrobcom umývačiek na sklo, výrobcov ľadu, víričov čokolády a mnoho ďalších pod vlastnou značkou Spacematic

VARIA-PLUS Slovakia je dodávateľom kvalittných zmesí na výrobu ľadových trieští Antico Eremo.