Výčapná technika


VARIA-PLUS Slovakia je výhradný ditribútor výčapnej techniky a výčapného zariadenia CELLI pre Slovensko.

 • Palacinkovač jednoduchý

  Bežná cena (s DPH):658,80 €
  Ušetřite:132 € (20%)
  Naša cena (bez DPH):439 €
  Naša cena (s DPH):526,80 €
  Palacinkovač jednoduchý
 • Palacinkovač dvojitý

  Bežná cena (s DPH):1 072,80 €
  Ušetřite:210 € (20%)
  Naša cena (bez DPH):719 €
  Naša cena (s DPH):862,80 €
  Palacinkovač dvojitý
 • Zmrzlinový stroj 6250A

  Bežná cena (s DPH):9 693 €
  Ušetřite:2 693 € (28%)
  Naša cena (bez DPH):5 833,33 €
  Naša cena (s DPH):7 000 €
  Zmrzlinový stroj 6250A
 • TES 50 prietokový chladič nápojov

  Bežná cena (s DPH):792 €
  Ušetřite:129,60 € (16%)
  Naša cena (bez DPH):552 €
  Naša cena (s DPH):662,40 €
  TES 50 prietokový chladič nápojov
 • Výrobník ľadovej triešte MY GRANITA-3S

  Bežná cena (s DPH):2 624,40 €
  Ušetřite:524,40 € (20%)
  Naša cena (bez DPH):1 750 €
  Naša cena (s DPH):2 100 €
  Výrobník ľadovej triešte MY GRANITA-3SVARIA-PLUS Slovakia je výhradný ditribútor výčapnej techniky a výčapného zariadenia CELLI pre Slovenskú republiku.

Ak potrebujete nové výčapné zariadenie a výčapnú techniku na pivo, víno alebo limonádu, ste na správnom mieste.VARIA-PLUS Slovakia má v sortimente mnoho druhov
prietokových chladičov CELLI všetkých rozmerov a kapacít, post-mix prístroje, výrobníky
sódy a chladenej vody, ešte viac výčapných stojanov CELLI a všetkého príslušenstva výčapnej techniky.
VARIA-PLUS Slovakia výčapné kohúty, narážacie hlavice, redukčné ventily CO2 aj N2, odkvapové misky s ostrekom aj bez ostreku, hadice na nápoje a pythony, rýchlospojky J.G., spojovacie niple, sponky a matice, umývačky pohárov, medajlóny, keramické plakety, mnoho ďalších prvkov potrebných pre dokonalé výčapné zariadenie.
Služby VARIA-PLUS Slovakia nekončia iba predajom výčapnej techniky a výčapného zariadenia. VARIA-PLUS Slovakia Vám uskutoční bezplatné konzultácie, prehliadku miesta nového výčapu, zameranie a doporučenie najlepšieho možného riešenia pre Vašu prevádzku.
Všetky súčasti výčapného zariadenia Vám dodáme, namontujeme, budeme tiež vykonávať záručný a pozáručný servis, samozrejme pravidelnú sanitáciu pre výčapné zariadenia pomocou vlastných servisných technikov kdekoľvek v SR.
VARIA-PLUS Slovakia dodá akúkoľvek pracovnú nerezovú dosku vrátane chladených či nechladených barových pultov, umývačku nápojového skla, výrobník ľadu alebo zmrzliny, drvič ľadu, profesionálne mixéry, miešače frapé a ďalšiu techniku do Vašej modernej prevádzky.
VARIA-PLUS Slovakia je výhradným dovozcom a hlavným predajcom zmrzlinových strojov na točenú zmrzlinu SPACEMAN. Tieto výrobníky zmrzliny Vám nielen dodá ale tiež zaistí záručným aj pozáručným servisom na celom území SR.
VARIA-PLUS Slovakia predáva výčapnú techniku a vykonáva služby spojené s výčapnou technikou už od roku 1995 a o kvalite našich služieb svedčia stovky vykonaných inštalácií a montáží výčapnej techniky a zariadení.


Prečo nakupovať u nás?